Каталог кухонь Рівне: Вартість - не дорогі

Ви коли небудь думали про те, яка вона, Ваша ідеальна кухня?

Вона зручна, або сучасна, або з незвичайними функціями? Або колір фасаду на стільки комфортний для очей, що стає зрозумілим - вам ніколи не набридне дивитися на неї.

Або все разом?

А чи знаєте ви, що все перераховане вище і набагато більше можна продумати, прорахувати і втілити в життя з огляду на при цьому бюджет?
На 10 років створення меблів для кухні, ми навчилися ставити правильні питання нашим клієнтам і надалі, максимально задовольняти бажання і потреби з урахуванням індивідуальних особливостей і побажань.

Як ми це робимо?

Ми не знаємо, мріяли ви про щось конкретне або просто хотіли оновити обстановку, а можливо ви готуєтеся до новосілля і у вас цілий список продуманих пунктів і умов. Все це ми враховуємо, при першому контакті з нашими клієнтами.

Зайшовши до нас на сайт ви без зусиль визначите візуально, що ближче вашому серцю і який стиль найбільше вам підходить.
Далі, вступає в хід наш досвід і професіоналізм, консультантів, готових відповісти на всі ваші запитання і задати уточнюючі параметри.
Коли з головними моментами все визначено, за справу беруться профі виробництва, і установники.

Що отримуєте ви? Ідеальну кухню, яка підходить саме вам, за адекватну вартість і в оптимальний термін.

Кухня

Отже, ви точно знаєте, що хочете нову кухню або ви щасливчик, на передодні новосілля, ви в передчутті вибору і .... від різноманітності варіантів, трохи запаморочилося в голові.  Ми вас прекрасно розуміємо, на сьогоднішній день на ринку існує тисячі варіантів і на перший погляд здається, що начебто вам підходить половина, але як же зробити вибір, щоб через пару місяців не шкодувати про таке важливе місці локації.

По перше:

 * Без паніки, все набагато простіше, ніж здається на перший погляд.  Всі сотні і тисячі варіантів, в кінці кінців зводяться всього до трьох напрямків: "Класик", "Модерн" і "Хай-тек", безумовно існують так же такі стилі, як "Прованс", "Лофт", і деякі інші, але  по суті, це вже зовсім вузькі напрямки і без індивідуального дизайнерського втручання їх уявити не просто.

По-друге:

 * Завжди можна зателефонувати нам і ми з величезною радістю проконсультуємо і розповімо про десятки переваг наших моделей, задамо кваліфіковані і потрібні питання, лаконічно, і професійно, так як за 10 років ми дізналися про кухнях досить, щоб допомогти нашим клієнтам з найкращим вибором.

По-третє:

 * Ми вам трохи розповімо прямо тут і прямо зараз, про те, як можна самостійно зрозуміти, що ближче саме до вашого почуттю стилю і яке оформлення вашого простору викличе у вас максимальне відчуття комфорту.

При виборі дизайну кухні важливо враховувати загальний дизайн приміщення, ваш бюджет і переваги, а іноді і особисті якості і характер.

 

 *Класичний стиль:

При створенні Класичною кухні враховуються плавні лінії і переходи, часто застосовуються різноманітні візерунки, орнаменти, скляні елементи декору, колірна гамма в основному завжди м'яка, тепла наближена до базових природним відтінкам.  Класичний стиль дозволяє без особливих зусиль створити домашній затишок.  Елементи застосовуються при створенні кухонь, завжди мають мудрі форми, але при цьому строгі лінії, радуючи око любителя класики.  Їх приємно споглядати, в загалі-то класична кухня - це маленький витвір мистецтва.

Безумовно ідеально класична кухня впишеться в ваш простір за умови, що і інші квадратні метри у вас оформлені з натяком на класику і якщо це так, то вишуканість і гармонія будуть вірними вашими супутниками довгі роки.

 * Стиль модерн

Мабуть, це самий універсальний варіант, який об'єднує плавні лінії, функціональність і можливість використовувати палітру практично без обмежень фантазії.  Кухня в стилі модерн дозволяє зручно розташувати всі блоки, і врахувати все до дрібниць, так, щоб все було близько і під рукою.  Така кухня буде обов'язково стильною, яскравою, як і людина вибирає даний стиль.  Матеріал, який використовується в виготовлення кухні в стилі модерн може бути найрізноманітніший, в тому числі пластик і метал.

 * Стиль хай-тек

Про стиль хай тек ми можемо розповідати дуже довго, адже це не просто кухня, це ціла філософія, певний стиль життя, глибоке розуміння глобальних питань і вибір на користь екологічності.  Справжній smart, може бути тільки в кухні в стилі хай тек, це дозволяє оформляти невеликі приміщення неймовірно функціонально і ефективно, враховуючи найсучасніші технології і віяння.  Вибір на користь хай тек дизайну роблять люди, які цінують свій час, ресурс і відчувають себе єдиним цілим зі світом можливостей саме тому, як правило така кухня дуже усвідомлений вибір.

Як зробити ескіз кухні самостійно?

Сконструювати свою кухню мрії легко і просто. Дотримуйтесь наших порад?