МИ ПРАЦЮЄМО! Доставка по всій Україні

Догляд за глянцевими меблями

На глянцевій поверхні чітко видно відбитки пальців і неминуче утворюються непривабливі розводи від води. Насправді, позбутися від цього неподобства досить просто. У цій статті ми розкриємо секрети ідеального блиску, розповімо, як доглядати за глянцевими меблями і що для цього потрібно.

Отже, ділимося:  

Ці засоби універсальні, і підходять для будь-якого типу глянцевих поверхонь.

 

Секрет №1: м'які серветки

Використовуйте тільки матеріали з хорошою поглинаючою здатністю і м'якою текстурою, наприклад, мікрофібру або фланель. Не протирайте меблі кухонними рушниками, так, вони добре вбирають воду, але жорсткі волокна можуть залишити подряпини на глянці.

 

Секрет №2: засіб для скла

Не потрібні ніякі спеціальні супер-засоби. Плями легко видаляються простим засобом для миття вікон. Досить побризкати на проблемне місце і витерти насухо.

 

Секрет №3: мильна вода

Глянцеві фасади в кухні брудняться швидше, ніж у вітальні. Якщо не запускати ситуацію, то впоратися з завданням допоможе звичайне мило. Намочіть ганчірку в мильному розчині, обробіть всю поверхню, а після протріть насухо.

 

І маленька хитрість  

Автомобільні вологі серветки для полірування! Підійдуть ті, що призначені для скла та дзеркал. Кращий засіб для дзеркального блиску. Просочення відмінно видаляє невеликі забруднення і моментально висихає не залишаючи розводів. До того ж, ПАР які  входять до складу, надають поверхні антистатичні властивості, в наслідок чого притягується менше пилу.

 

І на останок:

Якщо вам шалено подобається глянець, але ви не ризикуєте придбати подібну красу через складнощі догляду - зробіть вибір на користь світлих тонів. Чим світліше відтінок, тим менше помітні плями і не потрібно великих зусиль для наведення блиску. Саме в цьому криється секрет популярності білого глянцю.