МИ ПРАЦЮЄМО! Можлива доставка в Центральний та Західний регіони.

Доставка і оплата

Забрати придбаний товар ви можете з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00, попередньо погодивши всі деталі з нашими менеджерами по телефону.

Склад готової продукції знаходиться за адресою Київська область, м. Біла Церква, вул. Павличенко, 17.

Якщо ви перебуваєте в м. Білій Церкві, ми можемо здійснити доставку купленого товару в межах міста абсолютно безкоштовно!
Доставка здійснюється під під'їзд.

Вартість занесення/підйому в квартиру:

 • При наявності робочого вантажного ліфта вартість підйому замовлення становить - 20-40 грн. за кожен поверх (Ціна залежить від обсягу);
 • При відсутності вантажного ліфта, або якщо підйом на ньому з якихось причин неможливий, вартість підйому замовлення становить - 20-70 грн. за кожен поверх.

Вартість доставки меблів до Києва складає 800 грн.
Вартість доставки по Київській області уточнюйте у менеджера.
Доставка здійснюється під під'їзд.

Вартість занесення/підйому в квартиру:

 • При наявності робочого вантажного ліфта вартість підйому замовлення становить - 20-40 грн. за кожен поверх (Ціна залежить від обсягу);
 • При відсутності вантажного ліфта, або якщо підйом на ньому з якихось причин неможливий, вартість підйому замовлення становить - 20-70 грн. за кожен поверх.

Доставка в будь-яке місто України є платною і здійснюється службами доставки на Ваш вибір. Доставка оплачується клієнтом перевізнику. Вартість і терміни доставки Ви можете самостійно уточнити на сайтах транспортних компаній.

Порядок доставки:
При оформленні замовлення (договору) на покупку меблів Ви вказуєте контактну інформацію: телефон, E-mail (електронна пошта), ім'я та прізвище, адресу доставки.

Здійснюєте вибір зручної Вам служби доставки.
Після 100% оплати (див. розділ «Оплата») Вашого замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей, орієнтовних термінів доставки і підтвердження правильності даних комплектації, ваги.

Товар відправляється на склад кур'єрської служби після чого Вам приходить SMS-повідомлення з номером декларації на Ваш контактний номер мобільного телефону.

Після прибуття вантажу в Ваш населений пункт транспортна компанія повідомить Вас SMS-повідомлення про можливість забрати свій товар.
Товар поставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці.

ВАЖЛИВО! Ретельно перевіряйте упаковки при отриманні і якщо у вас є претензії до її виду або стану, складіть акт з експедитором компанії, для подальшого відшкодування збитків.

Також, потрібно обов'язково перевірити скло, фасади та дзеркала (якщо такі деталі є) на предмет дефектів і цілісності. Якщо заздалегідь не були перевірене скло і дзеркала в комплектуючих вашого замовлення, продавець не несе відповідальності за їх цілісність після доставки. Якщо Ви зіткнулися з труднощами на етапі доставки нашого товару відправляйте свої відгуки, побажання та пропозиції на нашу електронну скриньку [email protected], ми обов'язково зробимо все можливе, щоб Вам допомогти.

Передплата становить 50% від загальної вартості замовлення

Доплата 50% в день отримання кухні (при доставці по Київській обл. нашим транспортом)

Якщо послуги доставки і монтажу не припадають на один і тий самий день:

 • при доставці клієнт доплачує решту суми по замовленню за мінусом суми за монтаж;
 • суму за зборку оплачує після монтажу кухні.

Доплата решти суми по замовленню можлива:

 • Готівкою при отриманні (якщо доставляє наш кур'єр) чи у касі підприємства;
 • Накладним платежем при отриманні у відділенні кур'єрської служби;
 • На карту Приват Банку;
 • Безготівковий розрахунок - в будь-якому Банку України згідно наданих реквізитів (доставка товару можлива після надходження 100% оплати, на розрахунковий рахунок).

Наша компанія надає послугу «Контрольного заміру» (виключно по Київській обл.).

Вартість послуги - 300 грн. АЛЕ якщо Ви у нас замовляєте кухню, ми цю суму віднімаємо від загальної суми замовлення і замір Вам виходить абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Для контрольного заміру необхідно щоб була повністю готова підлога, стіни, робоча зона (фартух) і стеля.

Спеціаліст з заміру приїжджає до Вас з каталогами фарб для фасадів, зразками стільниць, ДСП і Ви на місці, під свій інтер'єр, маєте можливість підібрати декор.

Правильний і точний замір - запорука успіху якісної установки і виробництва вашої майбутньої кухні!

Підготовка кухні до заміру

 • Заміряємо кухню

Наша компанія надає послугу «Монтажу» (виключно по Київській обл.).

Вартість послуги становить 10% від суми проекту.

Наші кваліфіковані фахівці якісно та швидко змонтують та встановлять Вашу кухню.

услуги монтажа кухни в Киеве и Киевской области

*Монтажники не завжди є співробітниками компанії ТОВ "Софан", а працюють за Договорами Підряду. Але ми підбираємо найкращих фахівців, які якісно виконують свою роботу.

**Необхідність доукомлектування додатковими матеріалами та їх вартість, Замовник заздалегіть узгоджує з Менеджером.

Можливе виконання інших робіт, за безпосередньою домовленністю з монтажником.