Чорна кухня - витриманий стиль на довгі роки

Чорна кухня - витриманий стиль на довгі роки

Якщо звичний класичний дизайн набрид і хочеться чогось екстравагантного - зверніть увагу на кухні темних кольорів, зокрема - чорного. Не всі ризикнуть облаштувати кухонний простір в такій гамі, але придивитися, безумовно, варто.

Сьогодні ми дамо кілька порад, які допоможуть облаштувати кухонний куточок в чорній кольоровій гамі максимально затишно і практично.

Як правильно вибрати чорний кухонний гарнітур?

Тримайте кілька порад, які допоможуть вам визначитися з вибором.

  • Якщо є можливість - вибирайте глянцевий фасад, він виглядає набагато більш виграшним і розкішнішим, ніж матовий. Дуже доречний глянець в кухнях, витриманих в сучасному стилі, наприклад хай-тек або модерн.
  • Для класичної кухні відмінно підходить матовий фасад з додаванням золотих вставок. Така кухня виглядає не просто стильно, але навіть трохи аристократично.
  • Якщо хочете недорогу кухню - вибирайте гарнітури, зроблені з ЛДСП. Зовнішнє оздоблення в таких кухнях роблять з щільного пластику з блискучою глянцевою поверхнею. Зараз в тренді - блискучі фасади з металевим ефектом.
  • Для чорної кухні не рекомендується купувати побутову техніку в такому ж кольорі - вона просто буде зливатися з меблями, а ось сріблястий або колір металік - саме те.

6 секретів облаштування шикарної чорної кухні

  1. Дуже круто виглядають сучасні стилі: хай-тек, модерн, ар-деко, авангард - простору для фантазії - море.
  2. Вибираючи чорну кухню, дивіться, щоб форми були лаконічними, а лінії - строгими, без округлостей. Виграшно виглядають стільниці зі штучного каменю. Також акцент варто зробити на вставках з хромованої сталі. Хочете вбити двох зайців одним пострілом? Доповніть таку кухню елементами з натурального дерева. Готово: ви в дамках!
  3. Якщо дуже хочеться шику і розкоші - доповніть чорний кухонний гарнітур масивною кришталевою люстрою.
  4. Подбайте про те, щоб в приміщенні було якомога більше світла. Точкові світильники - кращий вибір! Якщо є можливість облаштувати кухню в приміщенні з великими вікнами (в ідеалі - панорамними) - буде чудово, природне світло зіграє непогану службу в загальному сприйнятті.
  5. Щоб приміщення не виглядало занадто похмурим - внесіть яскраві кольорові акценти, розбавте інтер'єр білими, червоними, зеленими або золотистими фарбами.
  6. За чорною кухнею доведеться ретельно доглядати, тому подбайте, щоб відкритих поличок і великої кількості дрібної побутової техніки не було. Все, що можна заховати в шафи - ховайте.

Прислухавшись до наших порад, ви зможете облаштувати стильну і функціональну чорну кухню, яка буде викликати захоплення всіх, хто відвідає ваш будинок.