Чорна кухня: як правильно поєднувати кольори?

Чорна кухня: як правильно поєднувати кольори?

Чорна кухня завжди виглядає трохи епатажно і ніби космічно. Не кожен ризикне встановити гарнітур такого кольору в своїй квартирі, але для сміливців є безліч стильних, красивих і приємних оку поєднаннь кольорів, які перетворять кухонний простір в найзатишнішу кімнату будинку. Про підбір відтінків в дизайні чорної кухні і поговоримо.

Основні правила поєднання відтінків на чорній кухні

  1. Намагайтеся уникати монохромності в інтер'єрі. Якщо все-таки жити не можете без переваги приглушених темних кольорів - намагайтеся облаштувати на кухні якомога більше освітлення. І пам'ятайте, що занадто темний інтер'єр виглядає дуже екстравагантно, як то кажуть - не для всіх.
  2. Якщо у вас маленька кухня, чорний колір вибирайте тільки як акцент - в декорі у вигляді легкого фону. Тут важливо не переборщити, інакше маленьке приміщення буде виглядати похмуро.
  3. Якщо вибрали 2 основних кольори - варто додати до них третій. Він може вносити свіжу нотку або урівноважувати перші два. Наприклад, на червоно-чорній кухні дуже доречно і стильно виглядають вставки білого кольору, а чорно-білий інтер'єр можна доповнити будь-яким іншим відтінком.
  4. Дуже красиво на чорній кухні виглядають вкраплення золотого кольору - це виглядає по-справжньому розкішно.

Які поєднання кольорів найвдаліші?

Представляємо 6 найвдаліших поєднань з чорним на всі часи.

  • Класичний чорно-білий. Білий колір дуже вдало розбавляє темні відтінки і знімає ефект похмурого приміщення.
  • Шикарний чорно-червоний. Тут будьте обережні: присутність тільки цих двох кольорів може створити занадто агресивну обстановку. Як згадувалося вище, чудово доповнює червоно-чорне поєднання сліпучо білий колір.
  • Поєднання коричневих, бежевих і деревних відтінків. Вся гамма коричневих і деревних кольорів завжди асоціюється з чимось теплим і домашнім. Бежеві відтінки в інтер'єрі кухні виглядають легко, свіжо і дуже стильно, також вони прекрасно поєднуються з чорним.
  • Сіро-чорна колірна гамма. Сірий колір чудово поєднується з чорним, але, щоб інтер'єр не виглядав понуро, рекомендується розбавляти його кольоровими вставками золотого, рожевого, коричневого або зеленого відтінків.
  • Чорний з рожевим або фіолетовим. Кухня в таких відтінках виглядає дуже сучасно. При цьому чорний на тлі рожевого стає менш похмурим, а рожевий не виглядає занадто «ванільним».
  • Чорний з синім і блакитним. Дуже красиве поєднання, яке, на подив, зустрічається не дуже часто. Для більшого ефекту можна розбавляти білими вставками.

Як бачите, чорний колір в інтер'єрі може бути дуже виграшним і ефектним, важливо тільки правильно його поєднувати з іншими відтінками.