Які кухонні тренди актуальні в 2021 році?

Які кухонні тренди будуть актуальними в 2021 році?

Якщо ви хочете, щоб кухня в будинку була не тільки найкомфортнішим місцем, але і стильним - звертайте увагу на те, що зараз в тренді. У нашій сьогоднішній статті поговоримо про те, які кухні популярні  в 2021 році.

 1. Натуральні матеріали - вічна класика

Як і в цьому, в наступному році використання натуральних матеріалів при виготовленні кухонних гарнітурів буде вітатися. Особливо в ціні стільниці з натурального каменю - вони виглядають дуже стильно і гармонійно в загальному дизайні кімнати. Хоч камінь коштує не дешево, але в кухонних гарнітурах середнього цінового сегмента і преміум-класу він використовується дуже активно.

Те ж саме відноситься і до натуральної деревини. Повністю дерев'яними кухні зараз не роблять, адже вони виглядають досить старомодними, а ось вставки і окремі елементи будуть виглядати дуже стильно і виграшно.

 1. Дизайн-шпон - знахідка 2021 року

Активно набирає обертів і буде мега популярною в 2021 році зовнішня обробка кухонь дизайн-шпоном. Але є істотний мінус - такий декор може коштувати зовсім не дешево, хоч і виглядає дуже дорого і красиво.

 1. Зняття акценту з кухонних меблів

Якщо раніше головними в кухонному інтер'єрі вважалися меблі - на них робився основний акцент, то зараз все трохи змінилося. Тепер увага приділяється фартуху, стільницям, підлозі, стінам і елементам декору.

Цей тренд дуже радує, адже дозволяє облаштовувати кухню під свої власні запити, адже вгадати з меблями не завжди виходить на 100%. Головне - не переборщити з підбором кольорів і відтінків: надмірна їх кількість може зіпсувати навіть самий крутий інтер'єр.

 1. 4. Ручки - геть!

Тренд став популярним в цьому році і вже завоював натовпи шанувальників у всьому світі. Ручки з ящиків або повністю забираються, або їх просто врізають і максимально роблять непомітними. Така кухня стає більш мінімалістичною, але при цьому не втрачає своєї функціональності і практичності. Також виробники меблів починають активно використовувати технологію висувних ящиків

 1. 5. Кухня родом з Англії

Всім, хто не уявляє життя без класичних меблів в своєму будинку, напевно сподобається зростання популярності на кухню в англійському стилі. Її головна особливість - наявність спеціальної рамки на корпусі, яка не рухається при відкриванні фасаду.

 1. Ще більше металевих елементів!

Все більше стають популярними кухні, де максимально використовуються елементи з металу. У 2021 році цей тренд досягне свого піку. Декор, ручки з металу, стійки, спинки стільців - все це виглядає благородно, і в той же час шалено стильно.

 

 1. Найпопулярніші кольори в кухнях 2021 року

У наступному році на піку популярності будуть кухні в таких колірних варіаціях:

 • Гірчичний - спокійний приглушений відтінок;
 • Блакитний (з серпанком) - колір вечірніх сутінків;
 • Класичний білий - ідеальне рішення на всі часи;
 • Молочно-рожевий - дуже ніжний і затишний колір;
 • Колір карамельного латте - теплий і ніжний колір, дуже популярний вже багато років;
 • Антрацит - благородний вугільний, дуже епатажний і незвичайний.

Якщо хочете собі МЕГА стильну кухню, вибирайте поєднання білого і сріблястого, білого і металевого або білого з блискітками - ці акценти будуть у виграші.

Ми розглянули основні тренди у виробництві кухонь, які очікують нас в 2021 році. Але, в будь-якому випадку, орієнтуватися потрібно, перш за все, на свої смаки і бажання. Кухня може бути самого ультрасучасного кольору або планування, але якщо вона вам не подобається і знаходитися в кімнаті не комфортно - який тоді в ній сенс?

Вибирайте за бажанням, але не забувайте орієнтуватися і на тенденції - ось головний секрет.