Вишукана кухня

Вишукана кухня: яка вона?

Кухня - кімната, плануванню та оформленню якої завжди приділяється багато уваги. Залежно від розмірів приміщення і фінансових можливостей кожен підбирає гарнітур під свої запити. Всім нам подобаються різні стилі, різне планування. Хтось віддає перевагу класиці, хтось облаштує свою кухню в стилі модерн або хай-тек - всі різні, і це абсолютно нормально.

Для кожного поняття «вишукана кухня» - своє. У даній статті ми лише трошки торкнемося трьох найпопулярніших стилів. А вибирати, як то кажуть, вам.

Елегантний і яскравий «модерн»

Коли розглядаєш фото кухонних гарнітурів в стилі «модерн» - просто захоплює дух. Здається, все лаконічне, практичне, сучасне і стильне зібрано в такий варіації. Кухня модерн - вибір тих, хто звик отримувати від життя тільки найкраще.

Особливості кухонь модерн в наступному:

 • Максимальна функціональність кожного предмета;
 • Сміливе поєднання кольорів і фактур;
 • Етнічні та дерев'яні елементи в обробці;
 • Мінімум текстилю (або навіть його повна відсутність);
 • Використання металевих елементів (наприклад, ніжки стільців);
 • Велика кількість сучасної кухонної техніки і гаджетів.

Також крута штука - використання світло відбивних поверхонь і скляних стільниць. Все це створює відчуття просторого і стильного приміщення, що особливо актуально для малогабаритних квартир. Модульні кухні в стилі «модерн» - відмінне рішення для всіх, хто цінує красу і практичність в одному флаконі.

 Вічна класика

Завжди є речі, які залишаються поза подіями і часом. Точно так само і з кухнями в класичному стилі. Вони завжди будуть користуватися популярністю у тих, хто любить домашнє тепло, затишок і комфорт, але не готовий при цьому відмовлятися від усього, що дарує сучасний прогрес.

Класична кухня, на перший погляд, виглядає занадто просто, але при ближчому знайомстві ти розумієш, що затишнішого місця просто не існує. Велика кількість дерев'яних мотивів, простий декор, теплі кольори, продумане планування - в такій кімнаті завжди хочеться залишатися довше, насолоджуючись запахом свіжої випічки і ароматною свіжозвареною кавою.

У класичних кухнях найчастіше використовуються натуральні матеріали, немає сучасних елементів декору (їх замінюють дерев'яні балясини і карнизи), дизайн - строгий, але при цьому дуже елегантний.

При бажанні таку кухню можна розбавити затишним текстилем, розставити квіти в букетах, підвести м'яке світло - і ось уже найкраща кімната в будинку готова!

Стильний хай-тек - для сміливих і амбіційних

Хай-тек увірвався в наше життя стрімко і без попередження. І відразу ж став мега популярним. Кухні хай-тек - вибір тих, хто звик до сучасних зручностей, цінує інновації і крокує в ногу з часом.

Головні особливості стилю:

 • Холодні кольори гарнітурів;
 • Максимум освітлення;
 • Впровадження технології «розумний дім»;
 • Суворі лінії меблів, без заокруглених кутів;
 • Мінімум декору;
 • Використання скла, металу і пластику в оздобленні;
 • Сміливі експерименти з кольором (стиль допускає яскраві вставки).

Кухня хай-тек - сучасне, багатофункціональне приміщення, яке, все ж, дуже відрізняється від холодного офісу. При грамотному плануванні можна створити дуже затишний куточок в квартирі, де ви точно будете проводити більшу частину свого часу.

Потрібна кухня мрії? Sofan знає, як вам допомогти!

Ми вже розібралися, що кухня мрії для кожного своя. Якщо ви визначилися зі стилем, але сумніваєтеся з вибором гарнітуру - звертайтеся до нас!

СОФАН - вибір тих, хто хоче облаштувати свою кухню по вищому розряду, при цьому не переплачуючи. Ми запропонуємо вам величезну кількість модульних кухонь від виробника в трьох найпопулярніших стилях - модерн, хай-тек і класика.

У разі, коли ви не знайдете відповідного варіанту (що дуже малоймовірно), ми зробимо модульну кухню на замовлення з урахуванням всіх ваших вимог і побажань.

Більше 10 років роботи на українському ринку виробництва меблів дозволили нам  розуміти бажання, настрій і потреби клієнта.

Ми знаємо, як зробити вашу ідеальну кухню мрії! Ви готові? Тоді чекаємо ваших дзвінків за телефонами, вказаними на сайті!