Як доглядати за глянцевою кухнею: перевірені засоби

Секрети догляду за глянцевими меблями

Чому глянцеві кухонні меблі настільки популярні? Відповідь проста: глибокий блиск і сяйво поверхонь здатні кардинально змінювати все приміщення, візуально розширювати його і надавати вишуканого вигляду. А ще це стильно і красиво. Але є нюанс: прибирання глянцевої поверхні може викликати складності, тому варто знати про специфіку догляду. Справа в тому, що блискучі фасади швидко брудняться і починають виглядати неохайно, але це зовсім не привід відмовлятися від покупки глянцевих гарнітурів.

Головні вороги глянцевих кухонь

Розберемо, що не слід робити, доглядаючи за глянцевими кухонними гарнітурами, а також як такі дії можуть зашкодити.

  1. Ні надмірній волозі! Головне, що ви повинні засвоїти: потрібно обов'язково тримати поверхні в сухості. Якщо меблі покриті ПВХ плівкою, вологе прибирання призводить до відшарування покриття. Не варто мити фасади надмірною кількістю води і часто, а якщо ви все-таки це робите, то слід насухо витирати всі поверхні.
  2. Сонце - ворог, а не друг. Якщо ви зробите розстановку меблів на кухні так, що на неї часто будуть потрапляти прямі сонячні промені - готуйтеся до того, що з часом глянсовий блиск з меблів зникне безслідно. Тому є сенс вибрати менш сонячне приміщення або повісити жалюзі.
  3. Ніяких йоржиків і щіток! За глянцевими меблями не можна доглядати, застосовуючи жорсткі щітки або йоржики (для видалення жиру, наприклад). Маніпуляції з цими агрегатами не дадуть нічого, крім некрасивих подряпин. Користуйтеся тільки м'якими ганчірками з мікрофібри.
  4. Агресивні миючі засоби - геть! Починаючи прибирання глянцевих фасадів, відмовтеся від використання агресивних засобів. Хімічні компоненти, які в них містяться, можуть безповоротно зіпсувати блискучий фасад. Можна використовувати рідкі делікатні засоби, які призначені спеціально для глянцевих меблів.

Як доглядати за глянцевою кухнею: перевірені засоби

Вашими кращими помічниками під час прибирання примхливих ​​меблів можуть стати звичні й доступні підручні засоби. Розберемо, які.

  • Засіб для скла і м'яка ганчірка. Звичайний засіб для вікон допоможе впоратися з жиром і застарілими плямами, а також додасть блиску. Після розпилення досить делікатно протерти фасади насухо ганчіркою з мікрофібри - вона не залишить подряпин.
  • Засіб для миття посуду або звичайний мильний розчин. Навіщо купувати спеціалізовані миючі засоби, якщо все необхідне вже є під рукою? Досить невеликої кількості, щоб позбутися від розводів і плям.
  • Поліроль для меблів. Якщо потрібно швидко навести порядок і повернути колишній блиск - поліроль з воском буде кращим рішенням! Ще він володіє антистатичним ефектом, а значить пил буде осідати повільніше.

Ось і всі секрети догляду за глянцевою кухнею. Але найголовніший з них - регулярність! Краще кожен день протирати фасади м'якою ганчіркою і підтримувати блиск, ніж потім довгі години відмивати всю кухню від жиру, розводів і плям.