Покриття SOFT-TOUCH

Покриття SOFT-TOUCH - креативне рішення для сучасної кухні

В тренді нове, унікальне покриття, яке з успіхом почали використовувати для фасадів, кухонь та інших меблів.  Воно отримало назву SOFT-TOUCH - (в перекладі «м'який дотик»).

У чому унікальність SOFT-TOUCH?

Поверхні, до яких найчастіше торкаються руки, досить швидко зношуються і втрачають свій первинний вигляд.  Нове покриття софт тач, дуже приємне на дотик,  покликане захистити поверхню від передчасного зношування, воно більш ефективно, ніж звичайна обробка лаком.

SOFT-TOUCH чудово підходить для матеріалів, які мають підвищену крихкість - воно підвищує їх міцність і стійкість до ударів, також має властивість вбирати жирні плями і відбитки пальців - їх практично не видно.  Як відомо, саме жир і плями - найнеприємніше, що асоціюється у нас з кухнею.  Інноваційне покриття повністю позбавляє від такої проблеми - їх легко прибрати звичайної вологою ганчіркою навіть без використання спеціальних агресивних миючих засобів.  Ще один плюс покриття SOFT-TOUCH - мінімальне відмінність у кольорах, якщо брати в порівняння зі звичною матовою обробкою фасадів і робочої поверхні на кухні.

SOFT-TOUCH - Європейський тренд на ринку виготовлення меблів

Як тільки покриття було винайдено - відразу ж завоювало шалену популярність і загальну любов.  Це справжній прорив в обробці фасадів.  Софт-тач є матовий прозорий шар, яким покривають фасад кухонної або будь-який інший меблів.  Головна відмінність від стандартного матового нанесення покриття в тому, що софт-тач на дотик приємний, немов оксамит, має ніжну структуру, яка, в той же час, відмінно протистоїть будь-яким механічним впливам - подряпин, ударів, впливу пара або випадковому потраплянню спирту.  Він підходить для кухні будь-якого кольору - ви просто вибираєте меблі, яка подобається, а потім всі фасади обробляються удосконаленим покриттям.  Після висихання кухню буде просто не впізнати: вона набуває абсолютно новий, стильний і сучасний вигляд.  Завдяки матовості, повністю виключається дзеркальний блиск, що надає кухні особливого, затишного вигляду

SOFT-TOUCH (Софт-тач) це нове, абсолютно унікальне покриття для фасадів кухонь та інших меблів. SOFT-TOUCH перекладається дослівно як "м'який дотик" або, точніше, "м'який на дотик". Спеціальне резиноподібне матове лакофарбове покриття, розроблене для обробки поверхонь які постійно стикаються з пальцями рук, що володіє підвищеною зносостійкістю і витримує тривалі стираючі навантаження в порівнянні зі звичайним матовим лакофарбовим покриттям.

Покриття SOFT-TOUCH збільшує ударну міцність крихких матеріалів і добре поглинає звук і світло. Жирні плями і відбитки пальців на покритті SOFT-TOUCH практично не видно і легко прибираються вологим прибиранням. Однією з особливостей покриття SOFT-TOUCH є невелике розходження в півтонах і яскравості в порівнянні зі стандартним матовим покриттям.

Таке покриття є останнім Європейський трендом. Софт-тач є новою розробкою покриття емальованих фасадів і являє собою прозорий, глибоко матовий шар (покриття) з коефіцієнтом блиску 0,5%  який наноситься на матову поверхню фасаду. На відміну від звичайного матового покриття фасаду, шар Софт-тач має приємну, бархатисту на дотик поверхню, стійку до механічних впливів (подряпин), спирту, термічній обробці на фасад. Ефект Софт-тач наноситься на будь-який обраний вами колір матового фасаду і надає кухні або інших меблів ексклюзивний багатий вигляд. Висока матовість виключає відблискування поверхні, надає приємний ефект теплоти.