Червона кухня. Як облаштувати інтер'єр?

Червоний - пристрасть і епатаж на вашій кухні

Соковитий, стильний і яскравий колір може кардинальним чином змінити на краще ваш кухонний простір. Але тут важливо не переборщити: велика кількість червоного може втомлювати і надмірно навантажувати психіку, не дозволяючи розслабитися. Щоб цього не сталося - важливо правильно розставляти акценти і підбирати поєднання. Про це сьогодні і поговоримо.

Червона кухня: характеристика

Позитивний вплив: підвищує увагу, апетит, настрій, стимулює мислення.

Негативний вплив: надлишок червоного в інтер'єрі перевантажує психіку, може викликати підвищену стомлюваність, роздратування, головний біль.

Червоний інтер'єр ідеально підходить людям зі зниженим тиском, адже він має здатність трохи його підвищувати. Такий колір буде відмінним рішенням для активних, життєрадісних і позитивних особистостей, які люблять рух і драйв.

Якщо ви любите спокій, тишу і стабільність - краще вибрати інші, менш екстравагантні відтінки.

Поради з облаштування інтер'єру

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на вогняних червоних відтінках, вам слід дотримуватися загальноприйнятих правил і норм з облаштування червоної кухні. Все це необхідно, щоб інтер'єр не вийшов занадто важким і позбавленим смаку.

  1. Не переборщіть! Червоний колір дуже вимогливий і примхливий. Маленьке приміщення надлишок червоного може перетворити в похмурий склеп, тому такий колір краще підходить для кухні просторої.
  2. Вся увага - на акценти. Якщо приміщення маленьке, а червоний колір один з ваших улюблених - вибирайте його в якості акценту. Текстиль, посуд, ніжки стільців, стіл - все це буде виглядати стильно і доречно.
  3. Білий – кращий друг! Якщо вибираєте кухонний гарнітур повністю в червоному кольорі - стіни, стелю та підлогу краще оформити в нейтральних тонах, щоб вийшов гарний контраст. Найкраще для стін і стелі підходить білий або відтінки молочної палітри.
  4. Орієнтація на північ і південь. Для холодних, північних приміщень, де мало природного освітлення, краще всього підійде вогненно-червоний, для кімнат, що виходять на південну сторону, підходять трохи приглушені і прохолодні відтінки червоного.
  5. Вся справа в контрасті. Красиво поєднуються з червоним теплий жовтий або бежевий кольори. Якщо хочеться більше «прохолодну» картинку - поєднуйте червоний з ніжно-блакитним, синім або сірим.
  6. 6. Глянець - ваш друг! Красиво виглядають в зв'язці з червоним білі глянцеві фасади, поверхні, пофарбовані «під метал» і скло. Червоний любить блиск і сяйво, так візьміть це на озброєння.
  7. 7. Ні червоним стінам! Якщо дуже хочеться, то виберіть в якості акценту одну зі стін, перефарбовувати в насичений червоний все - погана ідея.
  8. Епатажний чорно-червоний. Ризикнути оформити кухонний простір в таких відтінках можуть не всі, і тим не менш, поєднання кольорів виглядає дуже сучасно і стильно. Беріть на замітку!

Якщо грамотно підійти до питання облаштування червоної кухні - може вийти дуже красиве і затишне приміщення. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам у цьому.