Як не помилитися з вибором кольору кухні?

Як не помилитися з вибором кольору кухні?

Природа обдарувала нас з вами величезним розмаїттям кольорів і відтінків, а ще, найголовніше, можливістю помічати різницю кольору і реагувати на нього.

Так склалося, що сьогодні більшість з нас живуть у відмінних від дикої природи умовах. Але чи так  сильно змінилися наші реакції на колір, як на заспокійливий або дратівливий чинник? Сучасні дослідження стверджують, що урбанізація змінює наші колірні пристрасті в середньому на 0.03% за одне покоління, це означає, що ми на 1-2% інакше сприймаємо кольори чим наші предки 10000 років тому ... Іншими словами, потреба в оточенні природної гами відтінків у людини ще зберігається, і хочемо ми цього чи ні, фізіологічний відгук на червоний колір буде в корені відрізняється від реакції на колір зеленої трави - у нас буде різниця в серцевому ритмі, диханні і активності.

До чого тут кухня, запитаєте ви?

До того, що коли нам не вистачає спокою, умиротворення, теплоти і затишку – краще вибрати кухню теплих відтінків, наприклад:

- кухню пісочного

- деревного коричневого

- або навіть кольору морської хвилі.

Якщо ви не хочете впливу кольору на настрій, вибирайте кухню більш нейтральних кольорів, до них відносяться:

- біла кухня;

- зелена кухня;

- сіра кухня.

Якщо ви потребуєте приливу сил і енергії, вибирайте кухні яскравих, активних колірних напрямків:

- червону;

- жовтий колір кухні - цілісний або поєднаний з помаранчевим;

- фіолетова кухня, або кольору «фуксії», бордові або кухні з яскравими елементами.

Загалом, всі яскраві кольори при виборі меблів або елементів інтер'єру будуть активно впливати на психіку в позитивному ключі, за умови, що колір вам до душі.

Кухня - як місце накопичення сили і зняття стресу в будь-якому відтінку синього кольору - безпрограшний варіант. Все тому, що синій колір асоціюється у людини з простором і свободою. Тому мозок не відправляє "зайві" сигнали про потенційну небезпеку. І частково "відпочиває".

 

Хороша новина в тому, що сучасні технології фарбування кухонних фасадів дозволяють створити практично будь-який відтінок з можливих в природному середовищі. Підприємство «СОФАН» допоможе Вам у вирішенні вибору кольору і відтінку для фарбування кухні. Більш того, у нас власний малярський цех, і при бажанні, ви отримаєте, абсолютно ексклюзивний колір для кухонного фасаду.

Звертайтеся саме зараз!