Кухня в стилі «модерн»

Кухня в стилі «модерн» від виробника

Існує величезна кількість різноманітних стилів в оформленні кухні. Хтось вибирає сувору функціональність без надлишків, хтось - багату обробку і безліч елементів декору. Все обмежується тільки фантазією. Якщо ви хочете облаштувати кухню так, щоб там було не тільки зручно готувати, але і візуально все радувало око - зверніть увагу на сучасний стиль «модерн».

Кухня в стилі «модерн»: особливості оформлення

Стиль, як такий, з'явився в кінці 19 століття і зараз займає друге місце за популярністю. Як і у кожного стилю, у модерну є свої, особливі риси, які відрізняють його від інших. Спробуємо розібратися, як можна зрозуміти, що перед нами - кухня «модерн».

 1. Переважання дерев'яних мотивів в матеріалах або обробці.
 2. Останнім часом спостерігається популярність етнічних мотивів в оздобленні.
 3. Скляні стільниці (не обов'язково, але зустрічається дуже часто).
 4. Блискуча, світло відбиваюча поверхня.
 5. На перший план виноситься функціональність кожного предмета, а не естетичні характеристики.
 6. Велика кількість сучасної кухонної техніки і допоміжних гаджетів.
 7. Мінімальне використання текстилю.
 8. Мінімум аксесуарів і декору.
 9. Сміливе поєднання фактур і кольорів.
 10. Меблі зі сталевими ніжками.
 11. Максимальне використання металу.

Сучасна кухня в модерн стилі - вибір тих, хто хоче зробити приміщення для приготування їжі максимально функціональним, і при цьому не забуває про естетичні характеристики.

Меблі для сучасної кухні

Оздоблення стелі і підлоги, безсумнівно, грає велике значення для загальної картинки, але головною залишаються меблі. Основна вимога для даного стилю - максимум практичності. Тут не знайдеться місця непотрібним предметів, що не грають важливої ​​ролі: всьому своє місце і своє призначення.

Прекрасний вибір - модульна кухня в стилі «модерн». З нею можна «гратися» на ваш розсуд, підбираючи гарнітур індивідуально під розміри вашої квартири, доукомплектовувати по потребі і міняти розташування, якщо хочеться чогось нового.

Також зверніть увагу на варіанти, де побутова техніка вже вбудована. Це заощадить місце, що особливо зручно, якщо приміщення невелике. Стиль модерн має на увазі строгість і лаконічність - в цьому випадку недоречно вибирати гарнітури з великою кількістю відкритих поличок: віддайте перевагу просторим, але закритим дверцятами.

Щоб візуально розширити простір на маленькій кухні - вибирайте глянцеві поверхні: відбиття світла створить ефект простору.

Дуже добре виглядають стильні круглі столи (Не накривайте їх скатертиною! Модерн не дружить з текстилем!) І м'які кухонні куточки в тон - це створює обстановку затишку і розслабленості. Вибираючи кухонний куточок у вигляді дивана, ви отримуєте додаткове місце для зберігання необхідних дрібниць.

Де купити кухню «модерн»?

У нашому інтернет-магазині представлена ​​величезна кількість кухонних гарнітурів на будь-який смак і гаманець. Ви можете вибрати як готовий варіант з каталогу, так і замовити гарнітур за індивідуальними розмірами.

Всі деталі можна обговорити з нашими дизайнерами, щоб підібрати ідеальний варіант саме для вас.

Чому варто співпрацювати з нами?

 • Якісні кухонні гарнітури від виробника;
 • Мінімальні терміни виконання робіт;
 • Гарантія;
 • Швидка доставка і монтаж;
 • Детальні характеристики і живі фото;
 • Великий вибір товару.

Хочете йти в ногу з часом? Кухня модерн - вигідні ціни, якість від виробника, краса, практичність і естетика в одному флаконі!

Телефонуйте, пишіть і замовляйте гарнітур своєї мрії тільки у Sofan!