Колір соковитої весняної зелені в інтер'єрі кухні

Салатова кухня - соковитість зелені в вашому домі

Салатовий - колір весни, свіжості, оновлення і позитиву. Кухня, виконана в таких відтінках, бадьорить і виглядає дуже сучасно. Якщо ви в захваті від весняної палітри - сміливо вибирайте цю колірну гамму для оформлення кухонного простору. Тим більше, цей колір дуже актуальний в нинішньому сезоні, і буде залишатися таким же популярним і трендовим в 2021 році.

Сьогодні поговоримо про переваги і недоліки салатових кухонь, а також розглянемо базові поради щодо оформлення інтер'єру.

Переваги салатової кухні

Серед плюсів такого оформлення можна виділити наступні:

 • Вся салатова гамма дуже сприятливо впливає на фізичний і психічний стан людини;
 • Колір асоціюється з природою, весною, чимось свіжим і соковитим, а значить буде прекрасно покращувати апетит. Хіба не це головне на кухні?
 • Зелена палітра - універсальна, а значить з нею можна «гратися» і експериментувати нескінченно, створюючи красиві і затишні інтер'єри.

Мінуси салатової кухні

Не обходиться і без недоліків:

 • Відтінки зелені входять в палітру яскравих кольорів, а значить є ймовірність, що салатовий може вам швидко набриднути;
 • Як і з усіма соковитими кольорами - тут теж важливо не переборщити, щоб кухонний простір не вийшов занадто різким і кричущим. Все в міру - головний секрет створення шикарного інтер'єру.

Поради з облаштування кухні в салатових відтінках

 1. Для північних кімнат рекомендуємо вибирати теплі салатові відтінки, трохи наближені до жовтого, для південних приміщень можна віддати перевагу більш холодній гаммі.
 2. Плюси вибору салатового ще і в тому, що не завжди потрібно вибирати для нього контраст - цей колір чудово поєднується з усіма своїми «родичами» - зеленим, бірюзовим і т.д.
 3. Стильне і дуже гарне поєднання - білий з салатовим. Така кухня буде виглядати світлою, просторою і, в той же час, не перевантаженою.
 4. Для зелених кухонних гарнітурів чудово підходить мозаїка, керамічна плитка, стільниці зі скла. Щоб картинка вийшла більш цікавою - зверніть увагу на фотодрук - соковиті зелені овочі та фрукти тільки прикрасять ваш кухонний простір. Цікавий акцент - червоне сонечко на соковитому листі.
 5. Не робіть весь інтер'єр однотонним. Дуже стильне рішення - біла або бежева кухня і соковито-зелений стіл, стільці, посуд і декор. Таке поєднання сподобається всім і кожному, тому що виглядає легко, стильно і має чудовий розслаблюючий ефект.
 6. При облаштуванні приміщення, де ви будете готувати їжу і проводити велику кількість свого часу, важливо приділяти увагу і деталям - наприклад, шторам. Для зеленої кухні вибирайте однотонні штори, непоганий варіант - вироби з дрібним малюнком. Красиво будуть виглядати на вікнах біло-зелені або бежево-салатові штори.
 7. Для стін і стелі відмінно підходить білий колір або біло-зелена плитка. Дивіться, щоб відтінки не зливалися, а гармонійно доповнювали один одного.

Грамотно облаштована салатова кухня може стати вашим найулюбленішим приміщенням в квартирі.