Коричнева кухня - затишок і тепло у вашому домі

Коричнева кухня - затишок і тепло у вашому домі

Якщо ви перебуваєте в пошуках рішення на тему «В якому кольорі вибрати кухонний гарнітур?», наважимося порадити звернути увагу на гаму коричневих відтінків. Не поспішайте робити помилкові висновки, що така кухня буде виглядати занадто нудно - це в корені не вірне твердження. Якщо грамотно підійти до питань облаштування і підбору відтінків - у вас вийде затишна, стильна і комфортна кухня. У статті ми дамо короткі рекомендації з облаштування приміщення в коричневих тонах.

Вся увага на стиль

Принадність коричневої гами ще й в тому, що її можна використовувати при оформленні кухні практично в будь-якому стилі. Виняток становить, хіба що, хай-тек, де перевага віддається металевим відтінкам і пластику. Але занадто нудно весь інтер'єр оформляти тільки в темних кольорах, тому слід уважно поставитися до підбору декору і загального оформлення.

Яку обрати підлогу?

Дуже красиво буде виглядати підлога з керамічної плитки «під дерево», штучного або натурального каменю. Якщо є можливість вибрати натуральну дерев'яну підлога - зробіть це, але пам'ятайте, що догляд за нею буде трохи виснажливим. Більш бюджетний варіант для коричневої кухні - покрити підлогу лінолеумом.

Щоб створити контраст, слід підлогу робити більш темною, ніж все оформлення кухні. Але, знову-таки, все залежить від обраного стилю: для класики підійде камінь або кераміка, стиль кантрі не мислимий без грубого дерев'яного покриття, і т.д.

 Оформлення стін і стелі

Якщо ви вибираєте кухонний гарнітур в коричневому кольорі - стіни рекомендується зробити світлими, щоб приміщення не вийшло темним і похмурим. Віддайте перевагу класичному білому, також допустимо використовувати небесно-блакитний або оливковий колір - вони виглядають дуже свіжо і ненав'язливо на тлі решти оформлення.

Красиво виглядає деревна обробка стін спеціальними панелями, але і тут варто стежити, щоб вона не зливалася з іншим гарнітуром. Припустимо при оформленні стін використовувати етнічні мотиви і візерунки.

Стелю радимо залишити білою, чи вибрати якийсь відтінок з молочної, блакитної або шоколадної палітри. Для любителів незвичайного дизайну підійдуть багаторівневі підвісні стелі, прикрашені розписом.

Вибираємо гарнітур

Вибираючи меблі для кухні в коричневих тонах, зверніть увагу на можливі поєднання кольорів. Красиво виглядають коричнево-блакитні або бірюзові фасади. Щоб привнести нотку свіжості - розбавте шоколадні відтінки яскравим салатовим або зеленим, також красиво виглядають коричнево-оливкові поєднання.

Не варто боятися яскравих кольорів! Сміливо вибирайте жовтий, червоний, синій або блакитний - вони зроблять кухню більш ошатною, а також візуально розширять приміщення.

Також не забудьте про акценти - сміливо підбирайте штори, жалюзі, елементи декору, посуд в контрастних тонах. Вони не тільки будуть красиво виділятися на тлі спокійного коричневого, але і створять на кухні необхідний настрій.

Коричнева кухня - це зовсім не нудно! Спробуйте облаштувати все, дотримуючись наших порад і переконайтеся самі.