Сміливий колір кухонних фасадів: помаранчевий

Помаранчевий гарнітур - сонце на вашій кухні

Веселий, соковитий, сонячний відтінок - відмінне рішення, якщо ви хочете облаштувати кухонний простір незвично і навіть трохи екстравагантно. Помаранчеві відтінки дуже популярні при облаштуванні кухні, але з ними легко переборщити і зробити інтер'єр занадто кричущим. Щоб цього не сталося, варто дотримуватися нескладних порад і рекомендацій, які ви знайдете в цій статті.

Як потрібно використовувати помаранчеву палітру при облаштуванні кухні?

Щоб зробити приміщення яскравим і сонячним, можна вибрати помаранчеві відтінки в якості основних. Але тут важливо врахувати кілька моментів:

  • Не потрібно експериментувати з великою кількістю яскравих кольорів на маленькій кухні, найкраще для експериментів підходять просторі великі приміщення, яким не вистачає затишку.
  • Яскраві помаранчеві меблі - знахідка для кухні, якщо вона розташовується на північній, мало освітленій стороні житла.
  • Веселий сонячний колір ідеальний для активних, темпераментних людей, які не можуть жити без драйву і руху.

Судячи з опитувань, найпопулярніше поєднання - біло-помаранчева кухня, або сіро-бежево-помаранчева.

Для тих, хто не готовий облаштовувати кухонний простір настільки екстравагантно, щоб вибрати апельсиновий основним кольором, можна віддати перевагу соковитим акцентам: акцентні стіна, фартух, стіл, спинки і ніжки стільців, декор.

Секрети облаштування вишуканого інтер'єру

  1. Якщо у вас приміщення під кухню невеликого розміру, велика кількість морквяних відтінків може його ще більше візуально зменшити і звузити. Але якщо одну зі стін зробити яскраво-оранжевою, а гарнітур підібрати в світлих молочних або бежевих відтінках, це допоможе візуально збільшити маленьку кімнату.
  2. Для більш спокійного і затишного інтер'єру вибирайте приглушені відтінки оранжевого, для сучасного і яскравого - яскраві помаранчеві, морквяні або гарбузові.
  3. Для екстравагантної картинки виберіть контрастне поєднання - синій колір, бірюзовий або блакитний. Для південних приміщень з великою кількістю сонячного світла відмінно виглядає помаранчевий з чорним або сірим.
  4. Хочете не прогадати? Біло-помаранчева кухня буде не дуже яскравим, але і самим вдалим поєднанням для тих, хто не готовий ризикувати і вибирати більш сміливі варіанти!
  5. Ніколи не поєднуйте апельсинові і морквяні відтінки з червоними і фіолетовими - це виглядає без смаку і не красиво!
  6. Також в список стильних «ні» входить поєднання рожевого і сонячного - картинка буде «вирви око».
  7. Красиво виглядає глянцева кухня в обраному кольорі, матові гарнітури будуть виглядати в цьому випадку трохи нудно.

Пам'ятайте головне правило: не переборщи! Якщо сумніваєтеся, як краще все облаштувати - є сенс звернутися до дизайнера інтер'єру.