Кухня і морські відтінки синього кольору

Синя кухня - нестандартні рішення в інтер'єрі

Прийнято вважати, що синій колір найкраще виглядає у ванній кімнаті, на кухні ж його використання швидше виняток, ніж правило. Але якщо ви не можете жити без цього кольору - не турбуйтеся, адже є можливість облаштувати кухню так, щоб вона виглядала затишною і, при цьому, стильною. Нижче ви знайдете поради, які допоможуть вам зорієнтуватися, якщо хочеться облаштувати кухонний простір в такому благородному і красивому кольорі, як синій.

Характеристика кухні в синьому кольорі: моменти і нюанси

Перед тим, як приступити до облаштування, ознайомтеся з ключовими моментами, які належать до синього кольору.

 • Як синій колір впливає на людину? Глибокий насичений відтінок заспокоює нервову систему, але не дозволяє втрачати концентрацію і увагу. Надлишок в інтер'єрі може знижувати апетит і тиск, а також робити простір холодним і не затишним. Саме тому так важливо розбавляти синій колір іншими відтінками і правильно розставляти акценти.
 • Тип людей, для яких підійде інтер'єр в синіх відтінках. Відмінний вибір для спокійних ділових людей, тих, хто любить працювати з дому, цінує строгий і лаконічний стиль.
 • Приміщення, в яких колір буде виглядати краще за все. Сонячні, світлі, вікна, бажано, щоб виходили на південь.
 • Оптичні характеристики. Володіє якістю обтяжувати меблі і предмети декору, візуально звужувати і зменшувати простір. Холодний колір.
 • Ідеальний колір для доповнення. Жовтий і білий.
 • У яких стилях найкраще виглядає? Синій колір доречно і гармонійно вплітається в середземноморський стиль, прованс, ампір і ар деко.

5 секретів оформлення кухні в синьому кольорі

Якщо хочете облаштувати затишний і комфортний простір - скористайтеся нашими порадами.

 1. Вся увага на акценти. Щоб кухня не здавалася похмурим холодним склепом, вибирайте сині кольори в якості акценту. Підберіть декор в тон, посуд, пофарбуйте одну зі стін, якщо оформляєте фасади - віддайте перевагу синьо-жовтій комбінації.
 2. Додайте білого! Дуже красиво і свіжо виглядає біло-синє поєднання на кухні. Грамотно підібрані меблі та декор в таких відтінках робить простір більш витонченим і стильним.
 3. Дерево - як гарантія затишку. Щоб зробити кухню максимально домашньою і затишною - розбавте синій колір дерев'яними мотивами. Вони відмінно поєднуються і мінімізують «холодність» синього.
 4. 4. Благородні метали на допомогу. Додайте елементи декору, змішувачі та ручки золотого, срібного або мідного кольору.
 5. Правильне поєднання. З синім «дружать» такі кольори: білий, чорний, смарагдовий, всі відтінки голубого, коричневий, бежевий, сірий, контрастні - жовтий, оранжевий, червоний.

Якщо приділити увагу деталям і ретельно все спланувати, то у вас вийде гарна, світла, функціональна і дуже стильна кухня в синьому кольорі.