Кухня: імітація дерева - вдалий вибір

Кухня «під дерево» - улюблена класика на століття

Красиві, благородні відтінки «під дерево» завжди будуть одними з найбільш затребуваних і популярних при виробництві меблів, зокрема - кухонних гарнітурів. Кухня, виконана в теплих коричневих тонах, немов дихає спокоєм, теплом і затишком, тут приємно готувати їжу і просто цікаво проводити час в колі сім'ї.

4 причини вибрати кухню в відтінках натурального дерева

Меблі, зроблені з натуральних матеріалів, дуже недешеві - це загальновідомий факт. Але якщо немає фінансової можливості замовити гарнітур повністю з масиву - можна вибрати більш доступні і дешеві аналоги (ДСП або ЛДСП), майстерно пофарбовані в натуральні відтінки.

Чому варто віддати перевагу природним кольорам і фактурі?

  1. Колір деревини сприятливо впливає на психіку і загальний стан людини, розслаблює, дарує відчуття спокою та затишку. У приміщенні, обробленому «під дерево» дуже комфортно знаходитися, мозок якісніше відпочиває, і сили швидше відновлюються.
  2. Колір дерева поєднується з усіма іншими фарбами, тому можна створювати інтер'єр на будь-який смак, навіть не будучи професійним дизайнером.
  3. Відтінки деревини вже багато сезонів не виходять з моди і завжди залишаються в тренді. Найближчі 5-10 років картина точно не зміниться, а значить у вас є можливість облаштувати стильну і модну кухню.
  4. Якщо ви все-таки вибираєте кухню з натурального масиву - доглядати за нею буде простіше, ніж за будь-якою іншою. Фактура і специфічна поверхня прекрасно замаскують недосконалості і плями, так що мити фасади і стільницю щодня (на відміну від глянцевих поверхонь), не доведеться.

Ідеї ​​для дизайну приміщення

Колір натуральної деревини чудово підходить, якщо ви збираєтеся облаштувати вишукану кухню в стилі лофт або бароко. Також відмінно такі гарнітури виглядають в спокійному класичному стилі - вони ненав'язливі, легкі і дуже затишні.

Якщо хочеться чогось старовинного - зверніть увагу на колоритний стиль кантрі. Грамотно підібрані елементи декору, різьблення на фасадах, затишне розсіяне світло - в цьому стилі легко створити обстановку і дух давно минулих епох.

Для любителів чогось сучаснішого підходить поєднання дерев'яних мотивів з будь-яким іншим кольором. Можна нескінченно експериментувати з відтінками, підбирати декор, розставляти кольорові акценти - кожен раз приміщення буде грати по-новому. Для більш спокійної картинки підходять приглушені не яскраві кольори, наприклад сірий, зефірний або світло-ліловий, для створення сучасної обстановки вибирайте насичений жовтий, зелений або синій.

Дерево - універсальний матеріал, який можна обігравати щоразу по-іншому і завжди картинка буде виходити стильною і приємною для очей.