Металеві елементи на кухні

Метал і кухня: як поєднувати і зберігати почуття стилю?

21 століття - час сміливих експериментів і несподіваних рішень. Облаштування та дизайн кухні теж входить в цю категорію. Якщо раніше використання металу в інтер'єрі вважалося чимось неактуальним і тхнуло зайвою промисловістю, то зараз все змінилося. Грамотне застосування металевих елементів в кухонному просторі допомагає створити стильну і красиву картинку, а також перетворити кухню в практичне і комфортне приміщення.

У даній статті ми дамо декілька порад, які допоможуть все зробити максимально стильно і функціонально, адже з металом (як і з усім іншим) легко переборщити.

Де можна застосовувати метал при облаштуванні кухні?

Якщо раніше максимум, що можна було побачити на кухні - це техніка з нержавійки, то зараз ситуація в корені змінилася. Меблі, елементи декору, оформлення стелі і стін - метал привносить в інтер'єр дух сучасності, шику, та й просто виглядає дуже виграшно.

Ділимося ідеями, де можна застосувати металеві елементи, щоб це виглядало гармонійно.

  1. Поверхня з нержавіючої сталі.

Можна оформити стільницю, столи, холодильники, дверцята шаф повністю з металу, для цього використовуються спеціальні пластини. Блискучі поверхні будуть створювати атмосферу розкоші і затишку одночасно.

  1. Техніка.

Дуже красиво на кухні виглядає техніка, виконана з металу: посудомийна машина, мікрохвильова піч, плита, духовка. Навіть звичайна витяжка здатна стати прекрасним додатковим елементом, який не тільки буде виконувати свої прямі функції, але і доповнить загальну картинку.

  1. Меблі з металу.

Супер сучасно виглядає великий металевий стіл. Головне, щоб він не зливався з іншими меблями, а трохи контрастував. Красиво виглядає повністю металевий кухонний острів. Не обов'язково, щоб абсолютно ВСЕ на кухні було з металу, іноді досить просто грамотно розставлених акцентів.

Непогана ідея - металеві стільці з м'якою оббивкою. Їх можна підібрати в тон столу або кухонного гарнітуру. Такі меблі дуже зручні і довговічні.

  1. Декор і аксесуари.

Якщо хочеться чогось новенького, але ви не готові переобладнати всю кухню - зупиніться на невеликих акцентах. Змішувачі, світильники, вази, ручки шафок, посуд - всі ці дрібниці здатні кардинально міняти інтер'єр і робити його закінченим.

Використання металевих мотивів в сучасній кухні - це спосіб перетворити приміщення в найбільш стильне і комфортне у цілому будинку. Сподіваємося, що, скориставшись нашими порадами, ви зможете зробити свій простір максимально функціональним і привабливим.