Об'єднуємо кольори для кухні: зелений колір в інтер'єрі

Зелена кухня: варіанти поєднання і поради з облаштування

Вченими давно доведено, що зелені відтінки благотворно впливають на очі і всю нервову систему. А ще зелений дуже доречно виглядає в інтер'єрі будинку або квартири, зокрема - на кухні. Універсальність палітри дозволяє експериментувати з найрізноманітнішими відтінками, створювати затишні і комфортні інтер'єри. Далі ми підкажемо, з чим краще поєднувати зелений колір, щоб ваша кухня вийшла  найзатишнішим і найкрасивішим місцем в будинку.

  1. Біло-зелене оформлення.

Прекрасно виглядають плитка і стеля білого кольору в поєднанні із зеленими меблями. Неординарне рішення - верх кухонного гарнітура зробити в білих тонах, а низ - в зелених. Можна ще розставити акценти у вигляді елементів декору або білосніжного кухонного посуду.

  1. Зелено-коричнева кухня.

Коричневі і зелені відтінки - класика, придумана самою Природою. На тлі зеленого гарнітуру дуже виграшно виглядає стільниця або кухонний острів в коричневих відтінках, зроблені під дерево. Також красиво в зеленому гарнітурі виглядають різні пляшечки, ємності для спецій, дощечки і інші дрібниці, виконані в теплих коричневих відтінках.

  1. Чорно-зелений інтер'єр.

На перший погляд таке поєднання може здатися похмурим, але за умови правильного оформлення виходить сучасна і красива кухня.

Щоб зелена кухня заграла новими відтінками - додайте в інтер'єр чорний посуд, настінну плитку, вази, оформіть одну зі стін у чорному кольорі. Гармонійно виглядає на зеленій кухні чорна побутова техніка.

  1. Червоно-зелене поєднання.

Дуже епатажне і помітне поєднання кольорів! Хочете зробити кухню незвичайною і неординарною? Сміливо вибирайте червону плитку на підлогу або стіни. Додаємо зелені меблі і темну побутову техніку (чорну, наприклад) - і вуаля: стильна сучасна кухня готова!

Якщо не готові діяти занадто кардинально, просто додайте яскраві акценти, наприклад - червону люстру. Непогано виглядають жалюзі або штори кривавих відтінків, вони наповнять простір особливою атмосферою.

  1. Сіро-зелений стиль.

Для зеленого кухонного простору якнайкраще підійде техніка, виконана в сірому металевому кольорі. Також можна зробити фасади кухні повністю зеленими, а ось ручки, куточки і інші дрібні деталі оформити під колір металу - теж виглядає дуже стильно.

Ми запропонували кілька найбільш популярних сполучень відтінків, якщо хочеться оформити зелену кухню, але при цьому не переборщити. Головне тут - не боятися експериментувати. Підбирайте, дивіться і оформлюйте приміщення так, щоб вам хотілося там перебувати якомога більше.